Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Deco kamienie różowo-kremowe błyszczące 4cm - 6cm 1kg

15,55 zł *

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Te kamienie dekoracyjne w kolorze różowo-kremowym z błyszczącą powierzchnią wzbogacą każdą dekorację, są łatwe w użyciu i pasują do każdej powierzchni! Delikatne kamienie naturalne są drobno zaokrąglone, błyszcząco polerowane i mienią się drobno w świetnej kombinacji kolorystycznej. Możesz ułożyć kamienie na przykład wokół świecy, położyć je na talerzu lub na ziemi rośliny doniczkowej. Ale można je również wykorzystać jako kamienie do akwarium i można je w tym celu artystycznie ułożyć, co w terminologii technicznej nazywa się aquascapingiem.

Przez częściowo kolorową kolorystykę, kamienie można wykorzystać zarówno jako dodatek do dekoracji świątecznej, jak i do dekoracji letniej i wiosennej. Ale również jako oryginalna dekoracja stołu na uroczystości rodzinne, można użyć kamieni deco precyzyjnie i po prostu trzeba umieścić je na środku stołu. Natychmiast powoduje zupełnie inny i elegancki obraz świątecznego stołu, który zachwyci każdego!

Kamienie dekoracyjne w kolorze różowym i kremowym są dostarczane z ich błyszczącą powierzchnią w siatce i ważą około 1 kilograma. Jako produkt naturalny, kamienie wszystkie mają indywidualny kształt i rozmiar, więc może być między około 4 i 6 centymetrów w wielkości.

Uwaga:To jest Produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy może różnić się od podanych wymiarów!

Rozmiar: approx. 4cm - 6cm
Kolor: Różowy, Kremowy
Materiał: Kamień
Waga: approx. 1kg
Nr prod.: 472593-000-999
Waga: 1,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Deco kamienie różowo-kremowe błyszczące 4cm - 6cm 1kg
Deco kamienie różowo-kremowe błyszczące 4cm - 6cm 1kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.