Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie dekoracyjne diament akrylowy jasnoróżowy Ø1,2cm 175g do dekoracji urodzinowych

36,75 zł *

21,00 zł pro 100 g

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Chcesz trochę więcej blasku i splendoru dla swoich projektów dekoracyjnych? Nie ma problemu z tymi kamieniami ozdobnymi w kształcie diamentów i w kolorze jasnoróżowym. Ozdobne diamenty wykonane ze szkła akrylowego upiększają swoim subtelnym blaskiem nie tylko stoły weselne i urodzinowe. Również aranżacje kwiatowe i dekoracyjne nadadzą Ci wykończenia.

W świetle świec i w otoczeniu romantycznych kompozycji kwiatowych, małe kamienie szlachetne zapewniają dyskretny blask i splendor. Na weselach, a także na urodzinach, kamienie są hitem. Oprócz zastosowania jako dekoracja rozproszona, można również wypełnić kryształkami ozdobny kieliszek lub szklaną misę. W ten sposób w mgnieniu oka stworzysz wspaniałą dekorację na półki, komody czy stoliki boczne. Miłośnicy rękodzieła ucieszą się również z ozdobnych kamieni. Gałęzie, aranżacje kwiatowe, ale także tkaniny mogą być ozdobione pistoletem do klejenia na gorąco i kamieniami ze szkła akrylowego dekoracyjnie.

Plastikowe diamenty mają średnicę około 1,2 centymetra i są dostarczane w plastikowym kubku z pokrywką do przykręcenia. Szklane kamienie ważą w sumie około 175 gramów. Waga całkowita wraz z puszką to ok. 210 gramów.

Wymiary: ok. Ø1,2cm
Kolor: Jasnoróżowy
Materiał: Szkło akrylowe
Waga: ok. 175g (z puszką 210g)

Nr prod.: 630225-21
Waga: 0,6 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie dekoracyjne diament akrylowy jasnoróżowy Ø1,2cm 175g do dekoracji urodzinowych
Kamienie dekoracyjne diament akrylowy jasnoróżowy Ø1,2cm 175g do dekoracji urodzinowych
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.