Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie ozdobne 9mm - 13mm żółte 2kg

20,05 zł *

10,02 zł pro kg

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Wnieś do swojego domu delikatny splash koloru dzięki tym pięknym kamieniom dekoracyjnym w kolorze żółtym! Małe prawdziwe kamyczki są starannie zabarwione i można je bardzo łatwo wykorzystać do efektownej dekoracji stołu. Na przykład, możesz wypełnić małą miseczkę kamieniami dekoracyjnymi, a następnie umieścić je na stole, komodzie lub parapecie. Lub po prostu umieścić kamienie szlachetne na stole w salonie i zorganizować je wokół wazonu z kwiatami lub świecznik.

Masz również możliwość posypać kulki roślinne swoich kwiatów doniczkowych z kamieniami i tym samym wspierać kolory kwiatów. Wspaniałe jest to, że woda do podlewania również luźno przesącza się przez kamienie i można podlewać rośliny tak wygodnie, jak nigdy dotąd. A jeśli masz akwarium, możesz użyć żółtych kamieni do stworzenia kreatywnych dekoracji akwariowych. Połącz kamienie z innymi kolorowymi kamieniami dekoracyjnymi i stwórz fantastyczne i łatwe do wykonania dekoracje!

Kamienie dekoracyjne w kolorze żółtym oferowane są w worku o łącznej wadze 2 kilogramów. Pojedyncze kamienie mogą mieć wielkość od 9 do 13 milimetrów.

Uwaga:Jest to produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega zmianom wynikającym z natury i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy podanych wymiarów może się różnić!

Rozmiar: approx 9mm - 13mm
Kolor: Żółty
Materiał: Kamień
Waga: 2kg

Nr prod.: ds63004
Waga: 2,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie ozdobne 9mm - 13mm żółte 2kg
Kamienie ozdobne 9mm - 13mm żółte 2kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.