Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie ozdobne 9mm - 13mm 2kg szampan

20,05 zł *

10,02 zł pro kg

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Jeśli chcesz podkreślić dekorację specjalnym efektem, postaw na te kamienie dekoracyjne w kolorze szampana! Drobne kamyczki zostały pokryte tą lekko błyszczącą warstwą koloru, która szczególnie dobrze prezentuje się w połączeniu ze świeczką lub lampkami i doskonale harmonizuje z białym obrusem. Możesz również po prostu umieścić kamienie w fantazyjnej drewnianej misce i w ten sposób wykorzystać je jako łóżko dla świecy filarowej - w ten sposób otrzymasz oryginalny świecznik do swojego domu!

Ponadto, kamienie dekoracyjne mogą być również wykorzystane do wspaniałego projektu w akwarystyce i odpowiednio umieszczone w akwarium. Można również umieścić kamyki w szklanym wazonie, który wypełniony jest wodą, a następnie włożyć do środka bukiet kwiatów. To uaktualni wazon z kwiatami w mgnieniu oka i odświeży zwykły wygląd na nim. Za pomocą odrobiny kleju rzemieślniczego możesz również przykleić kamienie szlachetne do ramki na zdjęcia, doniczki lub kolażu i w ten sposób wnieść nieco rozmachu do dekoracji Twojego pokoju!

Kamienie dekoracyjne w szlachetnym kolorze szampana dostarczane są do Ciebie w worku o wadze 2 kilogramów. Każdy kamień może mieć długość od 9 do 13 milimetrów.

Uwaga:Jest to produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega zmianom wynikającym z natury i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy podanych wymiarów może się różnić!

Rozmiar: approx 9mm - 13mm
Kolor: Szampański
Materiał: Kamień
Ilość: 2kg

Nr prod.: DST2042B04G1
Waga: 2,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie ozdobne 9mm - 13mm 2kg szampan
Kamienie ozdobne 9mm - 13mm 2kg szampan
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.