Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie ozdobne Diament Akryl Szary Ø1,2cm 175g Ozdoba jubilerska

36,75 zł *

21,00 zł pro 100 g

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Całą szklankę pełną diamentów w szarości otrzymasz dzięki tym kamieniom dekoracyjnym wykonanym z akrylu. Kiedy entuzjaści rzemiosła wysypują bling przed nimi na stół, ich oczy błyszczą się od małych kamieni wokół zakładu! Małe kryształki wykonane z tworzywa sztucznego są przezroczyste o szarym zabarwieniu i mienią się charakterystycznym diamentowym szlifem o licznych fasetach.

Diamenty mogą być również wykorzystywane na równie wiele sposobów. Najprostszym, a zarazem najpiękniejszym sposobem na ich rozsypanie jest dekoracja stołu. W szklance lub szerokiej misie kamienie akrylowe również prezentują się znakomicie: na parapecie załamie się w nich światło i sprawi, że Twoja dekoracja będzie się naprawdę mienić. Majsterkowicze wiedzą już oczywiście, że diamenty doskonale nadają się do rękodzieła: stwórz własną biżuterię lub ozdób np. kostiumy i dekoracje z modeliny!

Szare akrylowe kamienie mają średnicę ok. 1,2 centymetra. Kamienie ozdobne dostarczane są w plastikowym kubku z zakrętką w ilości ok. 175 gramów.

Wielkość: ok. Ø1,2cm
Kolor: Szary
Materiał: Akryl
Waga: ok. 175g (wraz z kubkiem 210g)

Nr prod.: 630225-27
Waga: 0,51 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie ozdobne Diament Akryl Szary Ø1,2cm 175g Ozdoba jubilerska
Kamienie ozdobne Diament Akryl Szary Ø1,2cm 175g Ozdoba jubilerska
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.