Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamień rzeczny natura biały 3-5cm 1kg

8,85 zł *

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Śnieżnobiałe i nieskazitelne prezentują się te wykwintne otoczaki rzeczne. Kamyczki deco zostały zestawione i umyte ze względu na ich kolor, ale dodatkowo są nieobrobione i dlatego doskonale nadają się do wszelkich zastosowań w dekoracji.

Są więc gotowe do realizacji Państwa pomysłów dekoratorskich: Kamienie w szkle są punktem wyjścia do wielu ciekawych aranżacji zarówno do dekoracji stołu jak i w ogrodzie. W tym jaskrawym kolorze kamienie naturalne natychmiast tworzą punkt centralny w pomieszczeniu, na tarasie lub w rabacie kwiatowej. Czy wybierzesz letnią dekorację z tea light, ciekawymi kawałkami drewna i morskimi ślimakami, czy też wolisz położyć kamyczki na mchu i uzupełnić brzozowymi gwiazdkami i białymi świecami, zależy wyłącznie od Ciebie.

Ale razem z czarnymi kamieniami dekoracyjnymi możesz również układać ciekawe wzory i mozaiki. Od abstrakcyjnych wzorów na ścieżkę w ogrodzie lub rabatę kwiatową po inicjały lub napisy, takie jak powitanie obok drzwi wejściowych - tutaj wszystko jest możliwe.


Białe otoczaki dostarczane są w ilości 1 kilograma netto. Wyłącznie dla orientacji i bez zobowiązań można podać przybliżoną wielkość kamieni dekoracyjnych od 3 do 5 centymetrów.

Uwaga:Jest to produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od podanych wymiarów!

Rozmiar: approx. 3cm - 5cm
Kolor:Biały
Materiał: Kamyki rzeczne
Ilość: 1kg

Nr prod.: 472588-004-101
Waga: 1,3 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamień rzeczny natura biały 3-5cm 1kg
Kamień rzeczny natura biały 3-5cm 1kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.