Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie naturalne 16mm - 22mm Terra 2kg

20,35 zł *

10,17 zł pro kg

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Małe kamienie naturalne w ziemistym odcieniu terra są idealne jako elementy wystroju śródziemnomorskiego i mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Dzięki różnym kształtom, mieniącym się na czerwono kamieniom można na przykład udekorować donice z palmami, cyprysami i drzewkami oliwnymi lub umieścić kamienie w doniczkach na zioła i glinianych dzbankach jako oryginalną dekorację stołu. Kamyczki szczególnie dobrze współgrają oczywiście z terakotowymi donicami, ale równie efektownie można je ułożyć w szklanych wazonach i misach.

Na przykład we włoskiej restauracji kamienie z terakoty uzupełnią ciepły wystrój inspirowany południem, można je także rozłożyć w witrynie, na stolikach bistro oraz w dekoracyjnych misach z owocami cytrusowymi i sukulentami. Aby stworzyć oryginalne lampiony w śródziemnomorskiej atmosferze, dlaczego nie wypełnić kamyczkami starych słoików po przetworach lub mniejszych szklanych miseczek, a następnie umieścić na nich ciepłe migoczące świece. Oczywiście kamienie naturalne znajdują również zastosowanie w akwarystyce i świetnie nadają się do tworzenia podwodnego krajobrazu w stylu śródziemnomorskim.

Oferowane kamienie naturalne w odcieniu czerwonawej terakoty dostępne są w worku o łącznej wadze około 2 kilogramów. Są one różnej wielkości i różnych kształtów, o długości około 16 do 22 milimetrów.

Uwaga:Jest to produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega zmianom wynikającym z natury i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy podanych wymiarów może się różnić!

Rozmiar: approx 16mm - 22mm
Kolor: Terra
Materiał: Kamień
Waga: 2kg

Nr prod.: NAZ4015B04G1
Waga: 2,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie naturalne 16mm - 22mm Terra 2kg
Kamienie naturalne 16mm - 22mm Terra 2kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.