Jodła akrylowa z oświetleniem LED H36cm

36,10 zł *

Dostawa do 4. Luty **

Opis produktuOpis produktu

Ta szlachetna choinka pozwoli Twojej zimowej dekoracji świątecznej w domu zabłysnąć pełnym blaskiem i będzie przyciągać wzrok. Drzewko wykonane jest z lekkiego plastiku i wykończone srebrną farbą, kolor nie jest kryjący, ale w wielu miejscach światło z oświetlenia wewnętrznego świeci ciepłą bielą.


Klasyczny design drzewka bardzo dobrze nadaje się do zimowej dekoracji na kredensie wraz z innymi zimowymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak prawdziwe szyszki sosnowe i zielone gałązki jodły. Późnym popołudniem można zapalić światełka na choince i w ciepłej i przyjemnej atmosferze delektować się herbatą z domowymi ciasteczkami. Postaw drzewko również np. przy oknie, aby również Twoi sąsiedzi mieli coś z zewnątrz z tego szlachetnego widoku.


Jodła srebrna ma wysokość 36 centymetrów i średnicę 11 centymetrów. Zasilana jest dwoma bateriami typu 2AAA, które nie są dołączone.


Wysokość: ok. 36cm
Średnica: ok. Ø11cm
Kolor:Srebrny
Kolor lampy: Ciepła biel
Materiał: Plastik, Elektryczny
Baterie: 2 baterie typu 2AAA
Ilość: 1 sztuka


Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów oraz elementy dekoracyjne nie są wliczone w cenę produktu, chyba że zostały wyraźnie dołączone.


Nr prod.: 89051
Waga: 0,15 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Jodła akrylowa z oświetleniem LED H36cm
Jodła akrylowa z oświetleniem LED H36cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.