Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Jałowiec gałązka dekoracyjna z szyszkami zielona, niebieska płukana 25cm 2szt.

17,50 zł *

8,75 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Gałązki jałowca z szyszkami nadają się przez cały rok do prac florystycznych: Równie dobrze prezentują się w dekoracjach jesiennych i adwentowych, jak i jako element dekoracyjny na chrzcinach, ślubach czy w pomnikach pogrzebowych.

Wiosną jałowiec można pięknie połączyć z białymi tażetkami w kształcie gwiazdek. Czy to jako wieniec wielkanocny ze świecą kulistą w centrum wieńca, jako dekoracja stołu wielkanocnego, czy też w formie małych aranżacji stołu na uroczystość ślubu lub chrztu.

Użyj gałązek jałowca VIANA do wykonania bogatych wieńców jesiennych, np. wiążąc je razem z wrzosem, tymiankiem i gałązkami oliwnymi na wieńcu z winorośli, a na koniec jeszcze przystrój sukulentami i szyszkami.

Wraz z tillandsias, hortensjami i proteami, sztuczny jałowiec może być również wykorzystany do stworzenia godnej aranżacji pogrzebowej na dni pamięci, takie jak Dzień Wszystkich Świętych i Niedziela Zmarłych. Na koniec udekoruj aranżację szyszkami sosnowymi, a jako urozmaicenie koloru pomarańczowo-żółtymi różami, które dopełnią całość.

W okresie Bożego Narodzenia wieniec adwentowy z jałowca, eukaliptusa i jodły powiązanych w ciemnych odcieniach zieleni stanowi doskonałą podstawę dla ciemnych świec i wspaniałej, ale jednocześnie prostej dekoracji wieńca ze złotych gwiazd i złoto-czarnych bombek choinkowych.

Sztuczna gałązka jałowca jest bardzo naturalnie zaprojektowana: Łodyga sztucznej rośliny zawiera elastyczny, wyginający się metalowy rdzeń. Wykonany jest z ciemnozielonego tworzywa sztucznego i ma zaznaczone przylegające do siebie igły. Sztuczna gałąź rozgałęzia się na cztery pododdziały, każdy o innej długości. Trzy z gałęzi mają około 15 centymetrów długości, a czwarta około 11,5 centymetra. Każdy liść gałęzi ma wiele rozgałęzień i jest szeroki na około 4-10 centymetrów. Liście wykonane są z zielonego tworzywa sztucznego, które na końcach jest jaśniejsze. Gałązki w części rozgałęzionej mają żółto-brązowawy odcień. Dolne gałęzie są całe sprane na niebiesko. Dwie z większych gałęzi mają po jednej szyszce jałowca. Na drugiej dużej gałęzi znajduje się 16 zielonych jagód jałowca w różnych rozmiarach.

Sztuczną gałąź dekoracyjną z szyszkami otrzymasz w zestawie 2 sztuk związanych ze sobą. Całkowita długość ozdobnej gałązki to około 25 centymetrów.

Długość: ok. 25cm
Szerokość całkowita: 13cm
Szerokość liści: ok. 4 - 10cm
Rozmiar szyszek: ok. Ø1,5cm
Wielkość jagód: ok. 3-6mm
Kolor:Zielony, Brązowy, Żółty, Niebieski
Materiał:Plastik, Metal, Bast
Ilość:2 szt.
Nr prod.: 68438
Waga: 0,34 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Jałowiec gałązka dekoracyjna z szyszkami zielona, niebieska płukana 25cm 2szt.
Jałowiec gałązka dekoracyjna z szyszkami zielona, niebieska płukana 25cm 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.