Jajko wykonane ze styropianu pomarańczowego 3,5cm 24szt

14,35 zł *

0,60 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Rozjaśnij swój wielkanocny kosz! Dzięki temu jaju wykonanemu ze styropianu nie tylko hobbyści zyskują na wartości, ale także profesjonalni kwiaciarnie używają jajek wielkanocnych do wspaniałych aranżacji wielkanocnych lub kompozycji kwiatowych na sezon świąteczny. Wysokiej jakości materiały rzemieślnicze można łatwo przykleić do pierścienia styropianowego lub słomianego haftki florystyczne za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco.

A dzięki otworowi od spodu możesz włożyć do pianki ozdobne jajko z drutem wtykowym, co pozwala zaprojektować wieniec wielkanocny na drzwi lub okno w naprawdę klimatyczny sposób. Oczywiście, możesz również po prostu ułożyć jajko styropianowe jako dekorację rozproszoną w małej szklanej misce i dodać trochę zielonego i żółtego sizalu i cudownie ozdobić swój stół jadalny tą dekoracją wielkanocną.

Jajko wykonane ze styropianu w kolorze pomarańczowym znajduje się w woreczku 24 sztuk, a każde jajko wielkanocne ma około 3,5 centymetra. Dzięki drobnym, czarnym plamom koloru jajko ma również naturalny wzór oparty na jajach dzikiego ptactwa.

Rozmiar:
ok. 3,5 cm
Kolor: pomarańczowy, czarny, biały
Materiał:
styropian
Ilość: 24 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.