Jajko w gnieździe Ø11cm W12cm 4szt

72,40 zł *

18,10 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Czy z niecierpliwością oczekujesz również na każdy dzień świąteczny w naprawdę kreatywny sposób? Pokochasz to dekoracyjne duże jajko w gnieździe! Wielkanocna dekoracja jest podobna do orła, z którego niedawno wykluły się młode i które można było znaleźć na wzgórzu podczas wędrówki. Z prawdziwymi kawałkami drewna i wysuszoną trawą gniazdo wygląda również bardzo naturalnie.

Dzięki dużemu otworowi możesz również doskonale wyłożyć ozdobne jajko, a następnie ozdobić go pluszowym królikiem, kolorową słomką i pisklętami szenilowymi. To jajko wielkanocne może być również wykorzystane jako podstawa wielkanocnego układu. I ozdobione, plastikowe jajko wycina bardzo dobrą figurę na parapecie, stole jadalnym lub półce ściennej. Oczywiście, dekoracja jajka może być również wykorzystana na kwiatowe życzenia wielkanocne, które można następnie przekazać w ramach kompozycji kwiatowej.

Jajko w gnieździe ma średnicę około 11 centymetrów, wysokość około 12 centymetrów i jest dostarczane w paczce po 4 sztuki. Plastikowe jajko jest pęknięte w górnej jednej trzeciej, a krawędzie są ostrożnie zaokrąglone. Jajko zostało zaopatrzone w wiele brązowych plamek na zewnętrznej skorupce, dzięki czemu wygląda również jak dzikie jajo. Podaruj sobie to piękne ozdobne gniazdo z jajkiem i udekoruj je, jak chcesz!

Średnica:
ok. 11 cm
Wysokość:
około 12 cm
Kolor: biały, brązowy, naturalne kolory
Materiał:
plastik, drewno, trawa
Ilość: 4 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.