Jajko przepiórcze w siatce 6cm 27szt.

33,35 zł *

1,24 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Ta dekoracja wykonana z plastikowych jaj przepiórczych w brązowej siatce dowodzi, że pisanki nie zawsze muszą być barwione - naturalna dekoracja wielkanocna taka jak ta z grupy produktów VIANA jest co najmniej tak piękna! Jajka w kolorze naturalnym z typowym, nakrapianym wzorem, które zostały oszukańczo wzorowane na oryginale, są w przeciwieństwie do oryginału tak dużego jak jaja kurze. Do każdego z ozdobnych jaj przymocowana jest taśma papierowa w kolorze naturalnym, dzięki czemu można je łatwo zawiesić.

Na przykład szybko skutkuje to naturalną dekoracją okna: przymocuj sztuczne ptasie jaja do długiej wstążki i w ten sposób stwórz girlandę, którą możesz zawiesić nie tylko w oknie kuchennym, ale także w oknie sklepowym. Dekoracyjne jajka przepiórcze można również przykleić na wieńcu ściennym na bazie pianki kwiatowej lub styropianu. I oczywiście nie musisz nawet przecinać siatki, w której plastikowe jajka są przeznaczone do twoich projektów: po prostu powieś ją tak, jak jest między warkoczami czosnku i cebuli w kuchni i czekaj na ładną dekorację w stylu wiejskim!

Każde z 27 jaj przepiórczych w sieci, które można wykorzystać jako przyciągający wzrok, ma około 6 centymetrów wysokości i przybliżoną średnicę 4 centymetrów. Całkowita długość taśmy papierowej wynosi około 11,5 centymetra. Siatka mierzy około 61 centymetrów długości.

Długość netto : około 61 cm
Jajko o całkowitej długości ze wstążką : ok. 11,5 cm
Rozmiar jajka : ok. 6 cm
Średnica jajka : ok. 4 cm
Kolor : naturalny, brązowy
Materiał : plastik, papier
Ilość : 1 netto, 27 jajek


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.