Jajko przepiórcze czerwone 3cm 60szt

32,75 zł *

0,55 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Czym byłaby ozdoba wielkanocna bez pisanek? To prawdziwe małe jajko przepiórcze w kolorze czerwonym może być cudownie wykorzystane w każdej dekoracji wielkanocnej, a nawet jako pomysł dekoracji na wiosenne dekoracje to fantastyczny sposób na klimat pomieszczeń. Dzięki temu możesz łatwo wrzucić wydmuchane jajka do wielkanocnego kosza i połączyć je z zielonym sizalem i żółtymi ozdobnymi pisklętami, aby uzyskać kolorową dekorację wielkanocną. Wasze maluchy będą zachwycone!

Ale także do dekoracji okien w okresie wielkanocnym, te małe, kolorowe pisanki będą po twojej stronie i zachwycą klientów. Oczywiście można również wykorzystać te ptasie jaja do rękodzieła z dziećmi i wspólnie stworzyć dekorację wielkanocną.

Jajko przepiórcze czerwone znajduje się w opakowaniu zawierającym ogółem 60 sztuk, a każde jajko ma wielkość około 3 centymetrów. Powierzchnia miski jest pięknie sfałdowana, która świeci pomimo koloru, dzięki czemu można zobaczyć różne odcienie czerwieni. Dzięki temu każde jajko ma niepowtarzalny wygląd, dzięki czemu Twoja dekoracja jest jeszcze bardziej ekskluzywna!

Rozmiar:
około 3 cm
Kolor: czerwony
Materiał:
jajko przepiórcze
Ilość: 60 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.