Jajko przepiórcze 3cm żółte 60st

32,25 zł *

0,54 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Żółte jajo przepiórcze jest oczywiście szczególnie fascynującym przedmiotem dekoracyjnym na Wielkanoc, który można przetwarzać i wystawiać na różne sposoby. Z tym pudełkiem otrzymujesz cudowny naturalny produkt w sumie 60 sztuk, wszystkie z różnej wielkości zielonymi plamami. Oczywiście jajka zostały opróżnione przez mały otwór przed suszeniem i dokładnie wyczyszczone, dzięki czemu można je bezpiecznie używać do kreatywnego rękodzieła.

Kolorowymi jajkami przepiórczymi nadasz naturalnym akcentom dekorację wielkanocną. Wielkanocny koszyk lub wiosenny wieniec drzwiowy z gałęzi wierzby i mchu można imponująco uzupełnić jajami. Aby to zrobić, po prostu użyj kleju lub drutu rzemieślniczego. Oczywiście równie dobrze można ułożyć jajka w płaskiej dekoracyjnej misce lub między świecami z mchu, słomy i filaru na drewnianej tacy. Nawiasem mówiąc, możesz przymocować pętle do małych otworów w górze, abyś mógł ozdobić bukiety i krzewy jajami.

Pudełko zawiera w sumie 60 wydmuchiwanych jaj przepiórczych w kolorze żółtym. Niuanse kolorów są czasami nieco jaśniejsze, a czasem nieco ciemniejsze, co sprawia, że naturalna dekoracja jest szczególnie autentyczna. Każde jajko ma wysokość około 3 centymetrów, średnicę około 2,5 centymetra i ma mały otwór u góry.

Uwaga: To jest NATURALNY PRODUKT ! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od określonych wymiarów!

Rozmiar:
około 3 cm
Średnica: ok. 2,5 cm
Kolor: żółty, zielony
Materiał:
jaja przepiórcze
Ilość: 60 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.