Jajko przepiórcze 3cm zielone 60szt

32,25 zł *

0,54 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Jeśli chcesz ozdobić swoją jadalnię lub witrynę sklepową na Wielkanoc, te prawdziwe i kolorowe przepiórcze jajka na zielono przyciągną wzrok! Małe ptasie jaja zostały starannie zdmuchnięte, oczyszczone, a następnie starannie pomalowane na zielony kolor. To pokazuje nawet pojedyncze ziarno tego naturalnego produktu, dzięki czemu każde jajko wygląda bardzo elegancko i kolorowo. Na przykład, możesz umieścić jajka w małej misce z zieloną sizalem, innymi, większymi jajkami i figurką króliczka wielkanocnego, a następnie ułożyć wszystko nie tylko na wystawie sklepowej, ale także na blacie, stole lub parapecie.

Za pomocą cienkiej nici i odrobiny umiejętności możesz również złożyć pisanki w girlandę, a następnie skutecznie rozciągnąć je w swoich pokojach. Na przykład możesz elegancko i skutecznie udekorować przyjęcie wielkanocne w pokojach imprez!

Prawdziwe jaja przepiórcze w kolorze zielonym są dostarczane w pudełku zawierającym łącznie 60 sztuk i wszystkie mają rozmiar około 3 centymetrów. Każde jajko ma otwór wylotowy na końcówce, przez który zawartość została wypłukana.

Uwaga: To jest NATURALNY PRODUKT ! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od określonych wymiarów!

Rozmiar:
około 3 cm
Kolor: jasnozielony, zielony, naturalne kolory
Materiał:
jaja przepiórcze
Ilość: 60 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.