Jajko plastikowe do zawieszenia 6cm białe 12szt

7,70 zł *

0,64 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Wisienką na torcie do dekoracji wielkanocnych! Praktyczne plastikowe jajko do zawieszania w bieli dopełnia dekoracji pokoju od Wielkanocy i emanuje fascynującą atmosferą, która inspiruje wszystkich! Dzięki temu ozdobnemu jaju możesz nie tylko zachwycić wielkanocną girlandę, ale także bajecznie ozdobić wieniec drzwiowy lub wieniec wielkanocny.

Dzięki białemu kolorowi plastikowe jajko jest twoim płótnem: chwyć dzieci lub wnuki i po prostu maluj nimi! Zarówno wielkanocne króliczki, kwiaty, jak i kolorowe wzory - ozdobne jajko cieszy się każdym odrobiną koloru. Twoje maleństwa będą zaskoczone!

Plastikowe jajo do powieszenia na biało jest w zestawie 12 i ma około 6 centymetrów wysokości, a białe jajo wielkanocne z nylonową nicią, które służy do powieszenia, ma około 14 centymetrów. Oczywiście można również wyciąć nić, aby można było również zainstalować jajko w wiosennej dekoracji stołu, w aranżacji wielkanocnej lub w koszyku wielkanocnym. Wykorzystaj różnorodne pomysły na dekoracje, które oferuje ci plastikowe jajko!

Rozmiar:
około 6 cm
Długość całkowita : ok. 14 cm
Kolor: biały
Materiał:
tworzywo sztuczne
Ilość: 12 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.