Jajko jak wtyczka 5,5 cm flokowane pastelowe 12szt

35,50 zł *

2,96 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

To cudownie oryginalny pomysł na dekorację wiosną i Wielkanocą, aby przymocować flokowane, pastelowe jajko do elastycznego, białego metalowego drutu i użyć go w ten sposób jako wtyczki - a tutaj otrzymasz 12 jajek w różnych kolorach, którego możesz użyć jako ozdobnej wtyczki! Jaja wielkanocne w kolorze kremowym, różowym i limonkowym z oferty VIANA mają wyjątkowo puszystą powierzchnię i białą, limonkową lub różową kokardkę z tkaniny, która jest również dekoracyjnie przymocowana do wtyczki.

Ozdabiaj skrzynki na kwiaty, aranżacje stołu, wieńce ścienne lub bukiety kolorowymi akcesoriami wiosennymi: za pomocą metalowego patyka ozdobne jajka można łatwo przymocować do gleby, pianki kwiatowej i styropianu lub zintegrować z bukietem. Od Ciebie zależy, czy chcesz używać tylko jajek tego samego koloru, czy przerobić kolorową mieszankę. To samo dotyczy koszy wielkanocnych i opakowań na prezenty, do których można łatwo przymocować jajka za pomocą drucianego trzonu, owijając je wokół wstążek i patyczków.

Każde flokowane jajo w pastelowym odcieniu, przeznaczone głównie jako korek, ma około 5,5 centymetra wysokości i przybliżoną średnicę 4,5 centymetra. Ogółem wtyczki mają długość około 28 centymetrów. Komplet 12 sztuk jest zapakowany w folię z tworzywa sztucznego.

Długość całkowita : ok. 28 cm
Rozmiar jajka : ok. 5,5 cm
Średnica jajka : ok. 4,5 cm
Kolor : kremowy, biały, różowy, limonkowy
Materiał : plastik, metal, tkanina
Ilość : 12 sztuk, 4 na kolor


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.