Jajka z wzorem fioletowo-różowym 5-8cm 8szt

28,90 zł *

3,61 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Jeśli lubisz kolorowe pisanki, ale tym razem nie masz czasu na ich samodzielne pomalowanie, powinieneś przyjrzeć się bliżej fioletowym i różowym jajkom o prowokującym wzorze i motywach wielkanocnych! Dekoracyjne jajka są wykonane z plastiku i mają już na górze praktyczną i bardzo ładną jedwabną wstążkę, dzięki której każde jajko może zostać zawieszone jako dekoracja okna w oknie kuchennym lub na wieńcu okiennym i drzwiowym.

Ale możesz również użyć pierwszorzędnych jajek dekoracyjnych jako ozdób kwiatowych w wielkanocnym gnieździe, aranżacji wielkanocnej lub w wiosennym bukiecie. Po prostu powieś plastikowe jajka na gałęziach swoich roślin doniczkowych i daj się zainspirować tą niesamowitą wiosenną dekoracją!

Jajka z wzorami w kolorze fioletowym i różowym są oferowane jako wstępnie posortowany zestaw 8 sztuk i są podzielone na warianty o różnych rozmiarach i motywach. Jajka mają około 5 do 8 centymetrów, podczas gdy całkowita długość z pętlami wynosi około 12 do 15 centymetrów. Oprócz kwiatowych wzorów, jaja pokazują również małe scenariusze, które pokazują dekorowanie króliczków wielkanocnych i pisklęcia stojącego na dużym pisance. Ponadto kolory fioletowy i różowy jako główne kolory przebiegają przez motywy jako wspólny motyw.

Rozmiary: ok. 5 cm - 8 cm
Długości całkowite: ok. 12 cm - 15 cm
Kolor: fioletowy, różowy, zielony, czerwony, żółty, brązowy, biały
Materiał:
tworzywo sztuczne, tkanina jedwabna
Ilość: 8 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.