Jajka styropianowe 10 cm 10 szt

26,45 zł *

2,65 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Dzięki tym nietłukącym i wysokiej jakości jajeczkom styropianowym w kolorze białym tworzenie jajek wielkanocnych gwarantuje zabawę! Ponieważ jajka styropianowe nie pękają, jeśli spadną, więc będziesz się dobrze bawić podczas majsterkowania z dziećmi. Podobnie jak w przypadku prawdziwych jaj kurzych, możesz pomalować sztuczne jajka kolorami, przykleić je naklejkami i użyć ich na koszyk wielkanocny. Ponadto ozdobne jajka można nawet haftować i ozdobić je ryżu.

Możesz więc zaprojektować bardzo nietypowe dekoracje na jajka, które mogą być również używane na Halloween, karnawał lub imprezę motto oprócz Wielkanocy. Możesz na przykład użyć go do zaprojektowania smoków, złotych jajek, a nawet magicznych kamieni i użyć ich jako części kostiumu lub jako dekoracji pokoju. Oczywiście możesz także pracować z aerografem i uwolnić parę w naprawdę kreatywny sposób!

Jajka styropianowe są dostarczane w zestawie 10 sztuk. Każde jajko jest wykonane jako całość i ma rozmiar około 10 centymetrów i średnicy około 7,5 centymetrów.

Rozmiar: około 10 cm
Średnica: około 7,5 cm
Kolor: biały
Materiał:
styropian
Ilość: 10 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.