Jajka przepiórcze plastikowe na drewnianym patyczku 4cm 24szt

22,00 zł *

0,92 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Dzięki tym jajkom przepiórczym wykonanym z tworzywa sztucznego na drewnianym patyczku otrzymujesz prostą i elegancką dekorację wielkanocną dla roślin doniczkowych! Małe jaja są wzorowane na prawdziwych jajkach przepiórczych pod względem kształtu, koloru i wielkości, które można już zobaczyć z małych ciemnobrązowych plam, które zostały również pomalowane na jasnobrązowej powierzchni. Ponieważ są wykonane z pianki, są bardzo lekkie i dlatego można je umieszczać w małych doniczkach bez przewracania się.

Pod każdym lodem znajduje się kokardka wykonana z rustykalnego łyka, która podkreśla ziemski wygląd w stylu wiejskiego korka kwiatowego. W rezultacie ozdobne jajko pasuje nie tylko do dekoracji podczas Wielkanocy, ale także przez wiosnę, lato i jesień. Za pomocą tych drewnianych wtyczek w ciepłe dni możesz ozdobić rośliny doniczkowe na balkonie lub klomb w ogrodzie.

Plastikowe jaja przepiórcze na drewnianym patyczku są dostarczane jako zestaw 24 sztuk w torbie. Jajka mają rozmiar około 4 centymetrów, a cała wtyczka ma całkowitą długość około 23 centymetrów.

Rozmiar jajka: ok. 4 cm
Długość całkowita: ok. 23 cm
Kolor: żółty, brązowy, naturalne kolory
Materiał: plastik, drewno, łyk
Ilość: 24 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.