Jajka plastikowe kolorowe 4cm 36szt

41,20 zł *

1,14 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Udekoruj okna i drzwi na Wielkanoc tymi kolorowymi plastikowymi jajkami, które świetnie nadają się do zawieszenia dzięki jedwabnej wstążce! Małe pisanki od Viana są w kolorze zielonym, pomarańczowym lub żółtym, a także są pięknie malowane paskami i małymi kwiatami. Następnie możesz łatwo zawiesić ozdobne jajka za pomocą wstążki i stworzyć dekorację okna na Wielkanoc. Uzupełnij jajka innymi wieszakami wielkanocnymi, sizalem i dodaj pasujące kwiaty, takie jak dzwonki wielkanocne.

Możesz także zawiesić jajka na wieńcu na drzwiach, aby udekorować swoje wejście. Możesz również użyć pisanek jako dekoracji rozproszonej, a tym samym stworzyć pomysłową dekorację stołu na wiosnę. Użyj go, aby zrobić ładny koszyk wielkanocny i wyłóż go czekoladowym króliczkiem i innymi gadżetami. Na pewno zachwycisz najmłodszych i tych dużych! Możesz również zrobić wyszukaną wielkanocną aranżację z kolorowymi jajkami i ozdobić swój stolik kawowy.

Kolorowe plastikowe jajka są dostarczane w torbie zawierającej łącznie 36 sztuk. Same jajka mają około 4 centymetrów wysokości i około 12 centymetrów długości z kokardą.

Uwaga: Akcesoria i przedmioty dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są objęte asortymentem, chyba że są wyraźnie uwzględnione.

Rozmiar: około 4 cm
Długość całkowita: ok. 12 cm
Kolor: zielony, żółty, pomarańczowy, biały
Materiał: tworzywo sztuczne, tkanina jedwabna
Ilość: 36 sztuk
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.