Jajka plastikowe do zawieszenia 4cm niebiesko-różowa mieszanka 36szt

40,60 zł *

1,13 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Świetna dekoracja wielkanocna, którą można również wykorzystać na chrzciny i siusiu: te ozdobne plastikowe jajka są utrzymane w niebiesko-różowej mieszance i można je zawiesić za pomocą jedwabnej wstążki! Jaja wielkanocne są częścią asortymentu produktów premium Viana i są pomalowane drobnymi pierścieniami i ładnymi kwiatami, przy czym jajka są niebieskie lub różowe jako podstawowy kolor. Możesz więc zawiesić ozdobne jajka z długą wstążką na oknie lub na ścianie pokoju.

Ale plastikowe jaja rozciągnięte w poprzek pokoju wyglądają bardzo ładnie i można je również zawiesić w pokoju dziecięcym lub jako oryginalną dekorację imprezową. Użyj go, aby ozdobić wieniec wielkanocny, który możesz bardzo skutecznie zawiesić na drzwiach, lub przymocuj ozdobne jajka za pomocą pętli do gałęzi rośliny domowej lub pięknych gałązek wierzby w wazonie i pozwól, aby wielkanocny nastrój rozkwitł w twoim domu!

Plastikowe jajka do zawieszenia w niebiesko-różowej mieszance oferowane są w torbie zawierającej łącznie 36 sztuk. Pisanki z jedwabną wstążką mają około 12 centymetrów długości i mają rozmiar około 4 centymetrów.

Rozmiar:
około 4 cm
Długość całkowita: ok. 12 cm
Kolor: niebieski, różowy, biały
Materiał:
tworzywo sztuczne, tkanina jedwabna
Ilość: 36 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.