Jajka ozdobne flokowane kolorowe 4cm 18szt

30,20 zł *

1,68 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Dekoracje wielkanocne DIY są barwione przez te kolorowe flokowane ozdobne jajka, a dzięki mocnym modnym kolorom wyglądają o wiele bardziej promiennie. Małe kawałki biżuterii przyciągają wzrok aksamitną miękką powierzchnią w kolorze czerwonym, fioletowym, zielonym, żółtym, różowym i pomarańczowym i stanowią niezwykłą alternatywę dla kolorowych jaj kurzych. Najłatwiej jest oczywiście umieścić je w słodkim wielkanocnym koszyku ze sztuczną trawą lub słomą lub w minimalistyczny sposób ułożyć je w wysokiej szklance - w mgnieniu oka można stworzyć imponującą dekorację wielkanocną na parapecie, stole do jadalni lub witrynie sklepowej.

Jajka ozdobne świetnie nadają się również do kreatywnego rękodzieła na wiosnę. Za pomocą kleju na gorąco można je przymocować do wiklinowego wieńca na drzwi, a nawet zindywidualizować za pomocą ozdób, pereł i jedwabnej wstążki. Możesz nawet pomalować aranżacje i imponujące bukiety wielkanocne flokowanymi plastikowymi jajkami - lub po prostu rozłożyć je na odświętnie udekorowanym stole wielkanocnym lub na wystawie sklepowej. Ponieważ 6 jajek wielkanocnych jest zapakowanych w osobną torbę, idealnie nadają się również do odsprzedaży w twoim sklepie.

Flokowane plastikowe jaja w kolorach czerwonym, fioletowym, zielonym, żółtym, pomarańczowym i różowym znajdują się w torbie zawierającej łącznie 18 sztuk, z 3 jajami na kolor. Przy średnicy około 2,5 centymetra mają około 4 centymetrów wysokości.

Rozmiar:
około 4 cm
Średnica: ok. 2,5 cm
Kolor: pomarańczowy, zielony, żółty, czerwony, fioletowy, różowy
Materiał: tworzywo sztuczne, flokowane
Ilość: 18 sztuk, 3 na kolor


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.