Jajka ozdobne do zawieszania żółto-zielone 5-8cm 8szt

29,35 zł *

3,67 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Skutecznie udekoruj swój dom tymi dekoracyjnymi jajkami do zawieszenia w pięknych wiosennych kolorach żółtym i zielonym! Malowane pisanki są już gotowe do powieszenia z białą wstążką i szczególnie dobrze pasują do dekoracji wielkanocnej na oknie, a także można je łatwo połączyć z wieńcem na drzwi. A jeśli chcesz postawić girlandę na uroczystość wielkanocną, możesz tam również zawiesić kolorowe ozdobne jajka.

Wielkanocna dekoracja jest również bardzo ładna na rośliny doniczkowej lub na gałęziach i gałązkach w ceramicznym wazonie podłogowym. A jeśli chcesz zrobić bukiet wielkanocny lub kompozycję kwiatową i rozdać go, możesz również użyć plastikowych jaj z niezwykłą dokładnością.

Ozdobne jajka do zawieszania w żółto-zielonym są 8 sztuk w torbie i mają różne rozmiary, wzory i motywy. Zakres rozmiarów wynosi od około 5 do około 8 centymetrów, podczas gdy jaja z jedwabną wstążką mają całkowitą długość około 12 do 15 centymetrów. Na samych jajach widać zarówno wzory kwiatowe, jak i kratowe, które są uzupełniane tu i ówdzie obrazkiem pisklęcia jako motywem wielkanocnym.

Rozmiary:
ok. 5 cm - 8 cm
Długości całkowite: ok. 12 cm - 15 cm
Kolor: zielony, żółty, pomarańczowy, biały
Materiał:
tworzywo sztuczne, tkanina jedwabna
Ilość: 8 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.