Jajka łabędzie 9cm kremowo-białe 6szt

38,40 zł *

6,40 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Na wiosnę, a zwłaszcza na Wielkanoc, malowane jajka są integralną częścią dekoracji. Te prawdziwe biało-kremowe jaja łabędzie są wydmuchiwane, płukane i czyszczone; świadczy o tym dziura u góry każdego ptasiego jaja. Gładka miska przypomina świeżą powierzchnię do malowania, na której możesz malować słodkie kolorowe zdjęcia i motywy wielkanocne samodzielnie lub z dziećmi lub wnukami.

Na przykład, jeśli umieścisz malowane pisanki w wieńcu z siana lub w gnieździe z zielonego i żółtego sizalu, koszyk wielkanocny jest prawie idealny - wszystko, czego potrzebujesz, to figurki takie jak zające wielkanocne na drucie, motyle z piór w różowych i żółtych szenilowych pisklętach. Możesz także umieścić pyszne słodycze dla najmłodszych, a następnie ukryć wszystko w swoim ogrodzie. Rozpocznie się polowanie na pisanki!

Jajka łabędzie w śmietanie i bieli są w praktycznym zestawie 6 sztuk, które są bezpiecznie dostarczane w pudełku z przezroczystą pokrywką. Ponieważ prawdziwe jaja ptasie są produktami naturalnymi, rozmiary, kształty i kolory podlegają naturalnym fluktuacjom i zawsze mogą się nieznacznie różnić. Jajka mają około 9 centymetrów długości i można je nawet zawiesić jako girlandę z małym rzemiosłem!

Uwaga: To jest NATURALNY PRODUKT ! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od określonych wymiarów!

Rozmiar:
około 9 cm
Kolor: kremowo-biały
Materiał:
jaja łabędzie
Ilość: 6 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.