Jajka flokowane na drucie 6cm 12szt

36,05 zł *

3,00 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Udekoruj wiosenny bukiet lub aranżację wielkanocną tymi kolorowymi i flokowanymi jajkami na drucie od Viana! Pisanki są albo w kolorze żółtym, różowym, zielonym lub pomarańczowym i ozdobione wstążką satynowej wstążki w odpowiednim kolorze, która jest przymocowana do białego metalowego pręta pod jajkiem. Możesz łatwo włączyć go do pianki kwiatowej, słomy i styropianu lub z łatwością wstawić do bukietu.

Dekoracyjne jajka z ich kolorami pasują nie tylko do okresu wielkanocnego, ale mogą być również używane przez wiosnę jako dekoracja twoich przedmiotów. Możesz również użyć jajka na patyku do dekoracji stołu, a tym samym ozdobić jadalnię w klimatyczny sposób. Kolorowe jajka na patyku, szczególnie jako dekoracja na weekend wielkanocny i specjalne oferty wielkanocne, są miłym dodatkiem. W ten sposób możesz również zaprojektować specjalną dekorację okna i użyć do niej pisanek!

Flokowane jaja na drucie są dostarczane w zestawie 12 sztuk, a trzy sztuki są przypisane do jednego koloru. Z metalowym drutem masz całkowitą długość około 28 centymetrów, przy czym same jajka mają około 6 centymetrów długości i średnicę około 4,5 centymetrów.

Długość całkowita: ok. 28 cm
Długość jajka: ok. 6 cm
Średnica jajka: ok. 4,5 cm
Kolor: żółty, biały, zielony, pomarańczowy, różowy
Materiał: plastik, metal
Ilość: 12 sztuk, 3 na wariant


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.