Jajka do zawieszenia na zielono. 5-8 cm 8 szt

28,90 zł *

3,61 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Idealny zestaw startowy do udanej dekoracji wielkanocnej! Oprócz zielonego koloru podstawowego, wiszące jajka pokazują również motywy wielkanocne, takie jak zające wielkanocne i pisklęta, które przynoszą jajka wielkanocne lub stoją na wielkanocnym koszyku. Ozdobne jaja, wyposażone w wstążkę wykonaną z białego jedwabiu, mogą służyć jako ozdoby okienne.

Możesz także zawiesić jajka na wieńcu okiennym, drzwiowym lub ściennym, aby dodać świątecznego nastroju. Plastikowe jajka również wyglądają naprawdę ładnie na kwitnących gałęziach wierzby, które można umieścić w wazonie o wysokiej podłodze, który wygląda wyjątkowo elegancko na korytarzu. Oczywiście ozdobne jajka są również bardzo dobre jako ozdoba na wielkanocną aranżację lub wiosenny bukiet.

Jajka do powieszenia na zielono są dostarczane do ciebie w torbie i składają się łącznie z 8 sztuk, które są dostępne w różnych rozmiarach i z różnymi motywami. Długości wahają się od około 5 do 8 centymetrów, a całkowita długość z jedwabną wstążką wynosi około 12 do 15 centymetrów. Niektóre jajka mają zielono-biały wzór w kratkę, podczas gdy inne pokazują kolorowe i wspomniane już motywy zwierzęce.

Rozmiary: ok. 5 cm - 8 cm
Długości całkowite: ok. 12 cm - 15 cm
Kolor: zielony, czerwony, żółty, pomarańczowy, brązowy, biały
Materiał:
tworzywo sztuczne, tkanina jedwabna
Ilość: 8 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.