Jaja przepiórcze jako dekoracja pusta natura 60szt

29,35 zł *

0,49 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Pozwól, aby piękno natury wpłynęło na ciebie dzięki tym prawdziwym, zdmuchniętym i opróżnionym jajkom przepiórczym! Małe ptasie jaja nie zostały zabarwione i od razu widać delikatne i zawsze indywidualne ziarno skorupek jaj, co przyczyniło się do popularności tego naturalnego produktu. Możesz na przykład umieścić wysokiej jakości naturalną dekorację w misce ze słomką, a następnie umieścić ją na stole, parapecie lub kredensie, aby uzyskać rustykalną dekorację w stylu rustykalnym.

Możesz na przykład stworzyć elegancki koszyk wielkanocny, który przyciąga uwagę podczas Wielkanocy. Możesz również złożyć jaja na belach roślin doniczkowych, aby trochę ozdobić ziemię doniczkową. Prawdziwe jaja przepiórcze zawsze znajdują dobre miejsce w modelarstwie i są również używane do letniej dioramy lub dekoracji wielkanocnej.

Jaja przepiórcze z natury oferowane są w praktycznym pudełku o łącznej pojemności 60 sztuk. Każde z tych jaj zostało pozostawione w swoim naturalnym kolorze i ma rozmiar około 3 centymetrów.

Uwaga: To jest NATURALNY PRODUKT ! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od określonych wymiarów!

Uwaga: należy pamiętać, że jaja przepiórcze to przedmioty dekoracyjne, które nie nadają się do spożycia . Puste skorupki są dostarczane.

Rozmiar:
około 3 cm
Kolor: naturalne kolory
Materiał:
jaja przepiórcze
Ilość: 60 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.