Jaja kurze białe 12szt

17,65 zł *

1,47 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Te prawdziwe kurze jaja w kolorze białym są ważną częścią dekoracji wielkanocnych! Wystarczy umieścić naturalne jajka w koszyku wielkanocnym, aby uzyskać całkiem sezonową dekorację stołu. Naturalne jaja ptasie zostały wydmuchane i dokładnie oczyszczone. W otworze u góry możesz łatwo zawiesić jaja kurze na swoim wielkanocnym bukiecie lub krzewie.

Białe zabarwienie pozwala również dostosować jaja kurze. Zrób z dziećmi własny wieniec wielkanocny, najpierw zawijając mały wieniec z siana kolorową jedwabną wstążką. Następnie połóż malowane pisanki na środku i udekoruj swoje dzieło wielkanocnym króliczkiem na drucie. W krótkim czasie stworzyłeś wyjątkową dekorację wielkanocną.

Opakowanie jaj kurzych zawiera 12 sztuk. Należy pamiętać, że jaja te są produktami naturalnymi o naturalnych wahaniach wielkości i kształtu: wielkość prawdziwych jaj wynosi od około 5 do 6 centymetrów; większość jaj ma około 5,5 centymetra. Realizuj różnorodne pomysły na dekorowanie za pomocą tych prawdziwych jaj kurzych.

Uwaga: To jest NATURALNY PRODUKT! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od określonych wymiarów !

Rozmiar: około 5-6 cm
Kolor: biały, naturalny
Materiał:
jajo kurze
Ilość: 12 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.