Jaja gęsie 8cm 12szt

48,90 zł *

4,08 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Udekoruj swoją wielkanocną dekorację tymi dużymi i prawdziwymi gęsimi jajkami! Jajka są wydmuchiwane, opróżniane i czyszczone, dzięki czemu można wspaniale wkomponować jaja ptasie w koszyk wielkanocny, kompozycję kwiatową na Wielkanoc, a nawet bukiet wielkanocny. Ale te piękne ozdobne jajka można również wykorzystać jako girlandę z pisankami i zdobyć jako czarujący dekoracyjny pomysł na Wielkanoc!

Wspaniale jest też, że skorupa jaj gęsich jest niepomalowana, a ty nadal masz szansę użyć kolorowych kolorów do zaprojektowania własnych pisanek na Wielkanoc. Możesz także dodać swoje dzieci lub wnuki, a następnie pomalować jajka na uroczych motywach, które dzięki dużej powierzchni oferują również dużo miejsca na kreatywne Święta Wielkanocne!

Jajka gęsie znajdują się w pudełku zawierającym łącznie 12 sztuk i podlegają naturalnym wahaniom zarówno pod względem koloru, jak i wielkości. Jajka mają około 8 centymetrów i wszystkie są koloru białego. U góry znajduje się otwór, przez który wyczyszczono pisanki. Udekoruj swoją wielkanocną dekorację tymi szlachetnymi jajkami gęsimi!

Uwaga: rozmiar i kolor mogą się nieznacznie różnić w zależności od jajka. Powodem tego są naturalne fluktuacje!

Rozmiar: około 8 cm
Kolor: biały
Materiał:
prawdziwe gęsie jaja
Ilość: 12 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.