Igły do bluszczu 60mm ocynkowane igły florystyczne do roślin wąsów 400g

32,15 zł *

8,04 zł pro 100 gramów

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Igły bluszczowe dla profesjonalistów i hobbystów: dzięki temu wypróbowanemu i przetestowanemu narzędziu możesz oswoić dzikie winorośle i używać naturalnych materiałów i sztucznych roślin do tworzenia dekoracji zielonego pokoju i magicznych aranżacji!

Wsporniki mają kształt litery U w zagięciu i są zaostrzone na obu końcach. Dzięki temu igły do kwiaciarni są łatwiejsze do przymocowania, przypięcia i zamocowania. Oczywiście nie oznacza to tylko bluszczu, który jest częścią nazwy praktycznego akcesorium. Oprócz wszystkich innych roślin wąsów, igły bluszczu można również stosować do roślin sztucznych.

Może chciałbyś stworzyć dżunglę wąsów w całym pokoju? A może pomóc żywej roślinie, która czołga się po ziemi zamiast malowniczo zwijać się? Często takie aranżacje nie były przypadkowe, ani w pomieszczeniach, ani w florystyce pogrzebowej: tutaj możesz pomóc z igłami do roślin!

Nawet w przypadku wszelkiego rodzaju aranżacji zawsze masz w zanadrzu akcesoria z tymi klipsami florystycznymi: czy to styropian, słoma czy pianka kwiatowa - igły do przypinania są idealne do wszystkich dekoracji kwiatowych i projektów DIY. Możesz również bez wysiłku zintegrować długości tkaniny, wstążki wianek lub filc!

Solidne metalowe igły o rozmiarze (długości) 60 milimetrów rozłożone na zewnątrz. Pozwala to nieco wyregulować szerokość, gdy wsuwasz zacisk w ziemię. Szpilka jest wykonana z wysokiej jakości ocynkowanego metalu i jest dostarczana w plastikowej torbie o wadze 400 gramów.

Długość: ok. 60mm
Kolor: srebrny
Materiał: metal
Waga: 400g

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google