Igły bluszczu 40mm ocynkowane igły roślinne kwiaty pogrzebowe 400g

32,15 zł *

8,04 zł pro 100 gramów

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Proste rozwiązanie dla wszystkich roślin i aranżacji wąsów: igły bluszczu od dawna są cenione przez profesjonalistów jako nieodzowny wymóg kwiaciarni.

W szczególności rośliny winorośli, takie jak bluszcz, od którego pochodzi jego nazwa, można idealnie przymocować za pomocą klipsów. Rośliny rosną tam, gdzie chcesz, a dzięki metalowym igiełkom możesz zaprojektować roślinną dżunglę w swoich czterech ścianach lub w ogrodzie.

W florystyce pogrzebowej może służyć do tworzenia aranżacji, a także do mocowania banerów i wieńców do różnych materiałów takich jak styropian, słoma czy pianka kwiatowa. Nawet niekonwencjonalnym materiałom naturalnym można nadać dokładnie odpowiedni kształt dzięki klipsom. Nawiasy znikają dyskretnie między gałęziami lub liśćmi. Możesz również doczepić wstążki, sizal lub inne materiały dekoracyjne i tym samym udoskonalić swoje aranżacje.

W rezultacie igły do roślin oferują nie tylko liczne możliwości projektowania dekoracji stołu lub dekoracji ściennych. Igły nadają się równie dobrze do nieco twardszych materiałów, takich jak tkanina lub filc. Przymocuj girlandy ścienne za pomocą klipsów i przymocuj dodatkowe tasiemki i paski materiału lub nawet dłuższe sztuczne girlandy niezawodnie i łatwo do wielu powierzchni. Oryginalne dekoracje w restauracjach, sklepach czy nawet dekoracje witryn sklepowych nie są już problemem dzięki zszywaczom!

Kołki o długości około 40 milimetrów są zaostrzone na obu końcach. Igła w kolorze srebrnym jest wykonana z elastycznego, ocynkowanego metalu, a jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Igły do kwiaciarni otrzymujesz w opakowaniach po 400 gramów.

Długość: około 40mm
Kolor: srebrny
Materiał: metal
Waga: 400g

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google