Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić

Hüdig+Rocholz

Firma Hüdig + Rocholz produkuje systemy opakowań i stacji roboczych, które są najwyższej jakości pod względem ergonomii i wzornictwa. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wybór systemów pakowania, które optymalnie spełniają indywidualne wymagania sklepów florystycznych.

Dla kwiaciarni Hüdig + Rocholz oferuje odwijaki i uchwyty ścienne z odpowiednimi systemami cięcia i powiązanym materiałem opakowaniowym. Dozowniki folii kwiatowych i papieru można zamontować na ścianie lub pod stołami roboczymi. Jako rozszerzenie istniejących stacji pakowania, załączniki są dostępne w różnych długościach. Rolki papieru i folii można zamontować na szerokim dozowniku, wysokiej jakości marka Hüdig + Rocholz oferuje załączniki z 6 do 8 rolek do szpul na wstążki prezentowe.

Elastycznie rozszerzalne systemy pakowania wstążek prezentowych, folii i rolek papieru w kwiaciarni

Niezależnie od tego, czy jest to duża czy mała przestrzeń sklepowa - różne systemy są zaprojektowane dla różnych wymagań przestrzennych. Na przykład w małych kwiaciarniach odpowiednie są oszczędzające miejsce systemy dozowników stołowych. Poszczególne części można również łączyć i rozszerzać. Umożliwia to elastyczne projektowanie miejsca pracy.

Hüdig + Rocholz koncentruje się również na łatwości użytkowania. Dozownik do pakowania kwiatów można obsługiwać jedną ręką dzięki zintegrowanemu systemowi cięcia. Rolki można łatwo zmontować i wymienić ponownie. Systemy stanowisk pracy ze zintegrowanymi urządzeniami tnącymi spełniają również najwyższe wymagania bezpieczeństwa pracy.

Hüdig+Rocholz Produkt

Dozownik ścienny do folii papierowej ZAC 75 cm Dozownik ścienny do folii papierowej ZAC 75 cm

Dozownik ścienny do folii papierowej ZAC 75 cm

512,00 zł *

Dozownik folii papierowej pod stół ZAC 50cm Dozownik folii papierowej pod stół ZAC 50cm

Dozownik folii papierowej pod stół ZAC 50cm

504,40 zł *

Dozownik folii papierowej pod stół ZAC 75cm Dozownik folii papierowej pod stół ZAC 75cm

Dozownik folii papierowej pod stół ZAC 75cm

569,00 zł *

Dozownik folii papierowej ZAC 50cm Dozownik folii papierowej ZAC 50cm

Dozownik folii papierowej ZAC 50cm

536,30 zł *

Dyspenser do taśmy stołowej 6-8 szpul Dyspenser do taśmy stołowej 6-8 szpul

Dyspenser do taśmy stołowej 6-8 szpul

388,50 zł *

Przystawka do odwijania 8 szpul Przystawka do odwijania 8 szpul

Przystawka do odwijania 8 szpul

1.005,20 zł *

* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.