Hortensja wiechy kremowo-biała, sztuczna hortensja, kwiat jedwabiu 98cm

40,50 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Hortensje to po prostu piękne kwiaty! Dzięki tej hortensji wiechowej stworzysz wspaniałe dekoracje na wiosnę, lato czy jesień.

Dzięki tej hortensji pochodzącej z wysokiej jakości marki VIANA zapewnisz trwałe piękno tych imponujących kwiatów wiechy. - Ponieważ jest to łatwy w pielęgnacji, bardzo naturalnie wyglądający jedwabny kwiat hortensji!

Umieść ozdobny kwiat pojedynczo lub razem z wariantem w delikatnym odcieniu zieleni w wysokim szklanym wazonie jako dekoracja stołu na stole w jadalni lub w dużym wazonie podłogowym na małym stole lub w obszarze wejściowym do Twojego mieszkania. Sztuczne hortensje wiechowe to orzeźwiający wiosenny wygląd także na ladzie gabinetu lekarskiego lub w recepcji hotelowego foyer.

Nasza wskazówka:
Ze względu na wyjątkowo długą, grubą łodygę kwiatową z elastycznym metalowym rdzeniem w środku, można z łatwością zawiązać ładny wieniec z aż czterema do sześciu sztucznych hortensji i kilkoma metalowymi drutami, które możesz następnie ozdobić w zależności od nastroju. - Wianki kwiatowe z hortensji wiechowej to również wyjątkowo piękny przedmiot dekoracyjny do powieszenia lub na stół na wesele.!


Główka kwiatu sztucznego kwiatu w kształcie wiechy składa się z wielu dużych i kremowobiałych kwiatów, które stają się mniejsze w kierunku wierzchołka, a także z licznych małych kulistych pąków. Ponadto hortensja ma pięć zielonych liści w różnych rozmiarach z realistycznymi nerwami liści.

Kremowo-biała sztuczna hortensja ma całkowitą długość około 98 centymetrów i ma mocną łodygę. Wiechowaty baldach ma długość około 25 centymetrów i średnicę około 15 centymetrów. Kwiaty wiechy hortensji mają przybliżoną średnicę od 2,5 do 4 centymetrów.

Długość całkowita:
ok. 72 cm
Rozmiar wiechy: ok. 25 × 15 cm
Wielkość kwiatu : ok. Ø 2,5–4 cm
Rozmiar arkusza: 9,5 × 6,5 cm / 15 × 10 cm / 17,5 × 12 cm
Kolor: kremowo-biały, zielony
Materiał: plastik, metal
Ilość: 1 sztuka
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google