Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Grzybek ogrodowy Para Rdza H49,5cm

13,30 zł * 11,70 zł * ty zapisz 12% (1,60 zł)

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Stylowa jesienna dekoracja nie może obejść się bez grzybów ozdobnych! Szczególnie ta para grzybów z modną patyną szlachetnej rdzy wyczarowuje czarującą atmosferę w przytulnym sezonie. Metalowa dekoracja w postaci grzybów znajduje się na dwóch solidnych prętach, które można wspaniale wkleić w ziemię, styropian lub inne podłoże.

W ten sposób Twoja dekoracja ogrodu idealnie wzbogaci się w sezonie jesiennym. Wystarczy wetknąć wtyczkę kwiatową w rabatę ogrodową i cieszyć się oryginalnym widokiem. W naszym sklepie znajdą Państwo również inne produkty z patyną szlachetnej rdzy, takie jak dekoracyjne zwierzątka w postaci jeży i wiewiórek, które można wspaniale połączyć z parą grzybków.

Para grzybków jako korek ogrodowy szlachetnej marki VIANA ma długość całkowitą wraz z prętami około 49,5 centymetra. Same grzybki ozdobne mają wielkość odpowiednio 19 i 13 centymetrów.

Wysokość całkowita: ok. 49,5cm
Wysokość grzybków: ok. 19cm i 13cm
Kolor:Rdza, miedź
Materiał:Metal
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 65120
Waga: 0,2 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Grzybek ogrodowy Para Rdza H49,5cm
Grzybek ogrodowy Para Rdza H49,5cm
Grzybek ogrodowy Para Rdza H49,5cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.