Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Grzybek Mango Wood Green Dekoracja Stołu Jesień Ø7cm H9cm 4szt.

51,00 zł *

12,75 zł pro Kawałek

Dostawa do 4. Październik **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 15 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Wykorzystaj grzybek z drewna mango w kolorze zielonym do dekoracji stołu na jesień! Ten szlachetny grzyb leśny wykonany jest z litego drewna, z zakrzywionym kapeluszem przymocowanym do trzonu i zabarwionym błyszczącym zielonym lakierem. Drewniany uchwyt jest naturalny i nawet przez ciemną zieleń nadal pięknie mieni się słojami. Naturalnie wyglądająca jesienna dekoracja stoi sama w sobie. Możesz więc nie tylko udekorować jesienną aranżację, ale dzięki drewnianemu grzybkowi upiększyć cały dom i pogrążyć się w jesiennym nastroju.

Również na półce schodkowej, taka aranżacja z ozdobnymi grzybkami wygląda bardzo atrakcyjnie! Można też umieścić drewniane grzyby w ozdobnym koszu z drewna lub kory i otoczyć tę jesienną dekorację mchem, sosnowymi gałązkami i znalezionymi przedmiotami z lasu. Dzięki czerwonym, zielonym lub niebieskim mini kuleczkom bożonarodzeniowym, drewniana dekoracja jest już odpowiednio świąteczna.

Aby uzyskać efektowną dekorację z grzybów, połącz grzyby Deco również z innymi drewnianymi grzybami z naszej oferty, na przykład w kolorze brązowym.

Uwaga: Jest to produkt
naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy może różnić się od podanych wymiarów!

Akcesoria widoczne na zdjęciach produktu oraz elementy dekoracyjne nie są wliczone w dostawę.

Wysokość: ok. 9cm
Średnica kapelusza grzyba: ok. Ø7cm
Średnica nóżki: ok. Ø2,5cm
Kolor:Natura, Zielony
Materiał:Drewno mango
Ilość:4 szt.
Nr prod.: 00131
Waga: 0,69 kg
Dostawa do: 4. Październik **

więcej zdjęć przedmiotów

Grzybek Mango Wood Green Dekoracja Stołu Jesień Ø7cm H9cm 4szt.
Grzybek Mango Wood Green Dekoracja Stołu Jesień Ø7cm H9cm 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.