Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Deco Grzybek ciemnoczerwony szkło H13cm

16,90 zł *

Dostawa do 4. Październik **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 4 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Grzyb Deco wykonany ze szkła w metalicznym antycznym wyglądzie: błyszczący kolega wygląda tak naprawdę ładnie trując i błyszcząc z dekoracji stołu jesienią mocną!

Zakrzywiony kapelusz pokryty jest cudownie błyszczącym, głęboko czerwonym metalicznym lakierem, bulwiasty trzon natomiast utrzymany jest w srebrnej kolorystyce. Dzięki sztucznie stworzonym śladom utleniania, szklany grzybek nadal wygląda jak przedmiot vintage wykonany z metalu.

Dekoracja grzybka idealnie pasuje do starych drewnianych mebli! Może grzybek rośnie razem z Tobą na ozdobnym talerzu z mchem i lustrzanymi jagodami? A może zdobi witrynę sklepową razem ze swoim mniejszym bratem jako jesienna dekoracja? A może przed drzwiami wejściowymi, chronione przed deszczem, w misie z wrzosami? Ponieważ grzybek dekoracyjny utrzymany jest w klasycznym świątecznym kolorze czerwonym, szybko stanie się też gwiazdą świątecznej dekoracji!

Błyszczący grzybek dekoracyjny wykonany ze szkła ma wysokość około 13 centymetrów. Kapelusz pieczarki osiąga średnicę około 10 centymetrów. Na dolnej stronie szklanego grzyba jest pokryta filcem dla lepszego stand.

Wysokość: approx. 13cm
Średnica kapelusza: approx. Ø10cm
Kolor: Red, Silver
Materiał:Szkło
Ilość: 1 sztuka

Nr prod.: 614269-27
Waga: 0,5 kg
Dostawa do: 4. Październik **

więcej zdjęć przedmiotów

Deco Grzybek ciemnoczerwony szkło H13cm
Deco Grzybek ciemnoczerwony szkło H13cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.