Gniazdo ozdobne z jajkami Ø30cm 1szt

23,90 zł *

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Udekoruj swoją wystawę sklepową na Wielkanoc za pomocą tego ozdobnego gniazda z jajkami i tym samym skieruj uwagę wszystkich na Twój biznes. Duże gniazdo ptaka wykonane ze splecionych pnączy wygląda pozornie prawdziwe dzięki wbudowanym włóknom sizalu w zieleni i dzikim gałęziom, dzięki czemu bardzo ładnie harmonizuje z naturalną wiosenną dekoracją. Pośrodku zagłębienia znajdują się również trzy plastikowe jajka wielkości jaja kurzego z brązowymi plamkami na miękkim łożu ze słomy i miękkich piór puchowych.

Rustykalne gniazdo wielkanocne jest bardzo przyciągające wzrok ze względu na swoje rozmiary i kochający design, a także doskonale pasuje jako dekoracja do sklepu wiejskiego lub wiejskiej gospody. Na zewnątrz gniazdo można umieścić, na przykład, w stojącym pionowo pudełku z owocami lub w pudełku balkonowym, wewnątrz oczywiście spełnia również rolę smacznej dekoracji stołu. Połącz gniazdo ptaka z bukietem narcyza lub tulipanów, z bujnym zielonym mchem i uroczymi postaciami wielkanocnymi, takimi jak króliki i pisklęta, tworząc w ten sposób domową atmosferę dla dobrego samopoczucia.

Duży dekonstrukcja wykonana jest z gałęzi wierzby, sizalu, słomy i ptasich piór, z brązowym drutem uzwojenia gwarantującym optymalną stabilność. Maksymalna średnica zewnętrzna (w tym wystające gałęzie) wynosi około 30 centymetrów, a wysokość około 8 centymetrów. Powierzchnia podstawy wynosi około 22 centymetrów, a 3 turkusowe plastikowe jajka mają wymiary około 6,5 x 4 centymetry.

Średnica zewnętrzna : ok. 30 cm
Powierzchnia podłogi : ok. 22 cm
Wysokość: około 8 cm
Rozmiary jaj: około 6,5 cm x 4 cm
Kolor: naturalny, brązowy, zielony, turkusowy
Materiał: drewno, sizal, słoma, ptasie pióra, plastik, metal
Ilość: 1 szt

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.