Girlanda z pisanek i kwiatów żółty 120 cm

9,80 zł *

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Dzięki tej girlandzie z pisankami i żółtymi kwiatami, przygotuj się na Wielkanoc i ustaw kolorowe i zabawne akcenty w swoim domu lub firmie. Przymocowane do długiego papierowego sznurka plastikowe jajka ozdobione papierowymi spiralami i kwiaty w tkanym stylu inspirują uroczym wzorem, który skutecznie podkreślają małe drewniane koraliki w tym samym kolorze. Wielkanocna girlanda przyciąga wzrok, którą można łatwo przymocować do okna lub drzwi wejściowych dzięki dużej pętli.

Oczywiście możesz również twórczo wykorzystać dekoracyjny łańcuch i ozdobić go na przykład pięknym wieńcem wielkanocnym, układem stołu z jasnożółtymi żonkilami i tulipanami lub świeżym wiosennym bukietem. Nawet wspaniały koszyk prezentowy, który chcesz rozdać na urodziny lub Wielkanoc, jest wykończony girlandą z jaj. I oczywiście można go również postawić na stole wielkanocnym lub w oknie wystawowym.

Żółta girlanda z 3 pisankami i 4 kwiatami ma około 120 centymetrów długości i jest uzupełniona 6 delikatnymi drewnianymi koralikami. Jajka mają około 5 centymetrów każdy, a kwiaty mają około 3 centymetrów wysokości.

Długość: około 120 cm
Rozmiar jaja: około 5 cm
Rozmiar kwiatów: około 3 cm
Kolor: żółty, pomarańczowy
Materiał: papier, plastik, drewno
Ilość: 1 szt


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.