Gałązki skrzynkowe Bukszpan w Pick Sztuczna zielona roślina 6szt

73,10 zł *

12,18 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Pozory są ponownie niezwykle zwodnicze: te soczyste gałązki mają sztuczną zieloną roślinę na szpiku!

Ta naturalna sztuczna roślina oparta jest na Buxus sempervirens i pochodzi z VIANA i inspiruje gęstymi, bujnymi zielonymi liśćmi. Liście są bogate w szczegóły, zaprojektowane na różne sposoby i w wielu kolorach, dzięki czemu wyglądają niezwykle realistycznie. Za pomocą kilofa gałęzie drzewa książki można łatwo wbić w kwiatową piankę, styropian lub ozdobny piasek lub w ziemię. Dzięki elastycznemu metalowemu rdzeniu wewnątrz można je nawet lekko wygiąć i przymocować np. Do wieńca drzwiowego.

Ze sztucznych gałązek możesz stworzyć metalowy pierścionek w modnym skandynawskim stylu - skandynawskim wyglądzie, trendu dekoracyjnym tej wiosny. Gałęzie bukszpanu dodają świeżej zieleni do każdej sztucznej kompozycji kwiatowej. Nawiasem mówiąc, w połączeniu z prawdziwymi gałązkami wierzby wyglądasz jeszcze bardziej realistycznie. Pudełko bardzo ładnie prezentuje się w koszyku wykonanym z naturalnych materiałów, który można następnie wykorzystać jako podstawę wiosennej aranżacji. Ozdobne gałązki, udrapowane w witrynie sklepowej, wprowadzą do Twojego sklepu zielone wiosenne dekoracje. Poszczególne gałązki można również zawiesić i ozdobić jako dekoracje ścienne lub drzwiowe wstążkami i innymi dodatkami, takimi jak wisiorki na Wielkanoc.


Otrzymujesz sześć zielonych gałęzi bukszpanu wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z trzema pasmami zielonego papieru złożonymi w kostkę. Dekoracja roślinna osiąga całkowitą wysokość około 32 centymetrów.

Wysokość : około 32cm
Kolor : zielony
Materiał : plastik
Ilość : 6 sztuk

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google