Flokowane jaja ozdobne 10 cm 12 szt

59,80 zł *

4,98 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Te flokowane ozdobne jajka świetnie wyglądają w oknie sklepowym podczas Wielkanocy i są nie tylko przyciągające wzrok ze względu na ich rozmiar. Twoi klienci będą zaskoczeni wspaniałością kolorów, ponieważ pisanki wesoło świecą w kolorze żółtym, zielonym, białym, niebieskim, różowym, pomarańczowym i różowym, a także są pokryte miękkim puchem. Każde jajko jest dodatkowo wyposażone w pętlę połyskującej i dopasowanej wstążki z organzy, dzięki czemu można go zawiesić bezpośrednio z torby.

Jeśli chcesz ozdobić swoją witrynę sklepową jajami wielkanocnymi, możesz zawiesić je na przykład na kilku hakach lub długiej gałęzi. Robią też dużo na dużym bukiecie forsycji lub gałęzi wierzby. Następnie możesz umieścić jeden w wazonie na wysokim piętrze i w strefie wejściowej hotelu lub restauracji. Ze względu na jasne kolory i solidne przetwarzanie, flokowane jaja nadają się również do dekoracji wielkanocnych szkół i przedszkoli.

Kolorowe ozdobne jajka wykonane z plastiku są miękko flokowane i są dostarczane w torbie zawierającej łącznie 12 sztuk i w następującym nominale: 2x różowy, 2x pomarańczowy, 2x zielony, 2x różowy, 2x żółty, 1x biały i 1x niebieski. Każde jajko ma wysokość około 10 centymetrów i średnicę około 6,5 centymetra, przy czym całkowita długość (łącznie ze wstążką) wynosi około 19,5 centymetra.

Rozmiar: około 10 cm
Średnica: ok. 6,5 cm
Długość całkowita : ok. 19,5 cm
Kolor: żółty, różowy, różowy, pomarańczowy, niebieski, zielony, biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Ilość: 12 sztuk, posortowane


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.