Figura dekoracyjna królik na białku 8,5 cm 2szt

28,90 zł *

14,45 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Tradycja spotyka elegancję i nowoczesność! Ten piękny królik jest przedstawiany jako dekoracyjna postać leżąca na jajku, wykonana w całości z ceramiki i utrzymana w bieli. W tym zestawie znajdują się 2 różne postacie: jeden królik wyciągnął tylne nogi i rozciąga uszy na bok, podczas gdy drugi królik szczęśliwie rozłożył tylne nogi i uszy do tyłu. W obu przypadkach jajko leży na boku i jest spłaszczone na spodzie, dzięki czemu można wygodnie umieścić figurkę wielkanocną w dowolnym miejscu.

Dzięki temu masz możliwość udekorowania nim swojego salonu, komody, a nawet łazienki. Możesz również użyć Zajączek, aby stworzyć piękną dekorację stołu wykonaną z zielonego sizalu, kolorowych pisanek i ozdobnej wstążki, która wygląda naprawdę elegancko na parapecie. Ale ozdobne króliczki również stanowią słodką pamiątkę dla dobrego przyjaciela!

Królik na jajku w kolorze białym jako figura dekoracyjna znajduje się w zestawie 2 i ma wysokość około 9,5 centymetra. Liczba ma około 8,5 centymetra długości i 6 centymetrów szerokości.

Wysokość:
około 9,5 cm
Długość: ok. 8,5 cm
Szerokość: około 6 cm
Kolor: biały
Materiał:
ceramika
Ilość: 2 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.