Etagere drewno mango / srebrny nikiel dekoracja z prawdziwego drewna, dwupoziomowe

117,70 € * 94,05 zł * ty zapisz 20% (23,65 zł)

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Perfekcyjna prezentacja dekoracji: Wysokiej jakości piętrowy stojak z litego drewna mango to niezbędny element stylowej dekoracji!

Cechy szczególne produktu:
  • Warstwa dekoracyjna prezentuje się niezwykle szlachetnie dzięki pięknemu, naturalnemu usłojeniu polerowanego i lakierowanego transparentnie drewna mango.
  • Srebrne metalowe połączenia z celowymi śladami zużycia sprawiają, że akcesorium na stole wygląda antycznie.
  • Pręty środkowe są wykonane z litego metalu i są mocowane szerokim gwintem. Dzięki temu konstrukcja drewnianej półki jest niezwykle stabilna.
  • Drewniana dekoracja niezawodnie stoi na stole na szerokiej podstawie. Zapobiega to chybotaniu się lub kołysaniu podczas dekoracji.
  • Tę sprytną alternatywę dla tacy można nawet łatwo przenosić za pomocą pokrętła!

Wskazówki dotyczące dekoracji:
Na dwóch małych drewnianych tacach możesz umieścić wszystko, co powinno przyciągnąć uwagę: od pakowanych czekoladek po wizytówki. Oczywiście luksusowego stojaka piętrowego można również użyć jako praktycznej i eleganckiej półki na klucze i drobne przedmioty na komodzie w strefie wejściowej. Ale w rzeczywistości jest na to za dobry! Właściwie powinien to być punkt wyjścia do sezonowej dekoracji na stole: na Wielkanoc z małymi pisankami i kolorowymi porozrzucanymi drewnianymi dekoracjami na siano. Małe króliczki na dwóch piętrach wyglądają dwa razy słodko! Na Boże Narodzenie polecamy mniejsze bombki na mchu lub sztucznym śniegu. Ale dekoracje morskie, takie jak muszle, drewno driftu i monety z wakacji, również wspaniale przywodzą na myśl!

Dane produktu w skrócie:
Dekoracyjna étagère wykonana jest z prawdziwego drewna i srebrnego niklu. Dostarczany jest w czterech oddzielnych częściach: 2 drewniane płytki z obrzeżem, 2 metalowe pręty z gwintem i okrągłą metalową gałkę na górze i 1 podstawa. Do zespołu dołączony jest szkic. Jednak elegancką dekorację stołu można łatwo skręcić w niecałą minutę bez użycia narzędzi. Następnie osiąga wysokość około 40 centymetrów. Drewniane talerze mają przybliżoną średnicę 16 i 22,5 centymetra.

Filcowa powłoka na spodzie gwarantuje stabilność nawet na gładkich powierzchniach i jest delikatna dla mebli. Ze względów bezpieczeństwa nie należy kłaść rozpakowanej żywności bezpośrednio na poszczególnych poziomach.

Wysokość: około 40cm
Średnica: ok. Ø16cm, Ø22,5cm
Średnica powierzchni stojaka : ok. Ø14cm
Kolor: srebrny, naturalne kolory
Materiał: drewno mango, metal
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google