Dzika lilia na patyku w naturalnych kolorach Ø6,5cm D55cm 45szt

46,30 € * 36,30 zł * ty zapisz 22% (10,00 zł)

0,81 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Niezależnie od tego, czy jest to dekoracja żałobna, czy wieniec bożonarodzeniowy: te otwarte kwiaty dzikiej lilii znajdują się na łodydze, są pozostawione w naturalnych kolorach i pasują do każdej aranżacji kwiatowej! Są to główki kwiatowe lilii ognistej, znanej również jako Lilium bulbiferum, a po otwarciu wyglądają trochę jak gwiazda lub lilia wodna. Suszone i drzewne kwiaty są niebarwione i dlatego mają jasnobrązowy odcień, który jest szczególnie rustykalny i naturalny.

Tak więc suszone kwiaty lilii pasują szczególnie dobrze do dekoracji pogrzebowej, maty grobowej i wieńca pogrzebowego. Główki lilii można również włączyć do jesiennej dekoracji lub wieńca adwentowego, ponieważ wspaniale harmonizują z każdym kolorem i podkreślają naturalne składniki. Długi trzon, na którym przyklejono kwiaty, jest szczególnie stabilny i można go również przetwarzać w masę wtykową. Możesz oczywiście również luźno skrócić drewniany kij.

Dzika lilia na łodydze w naturalnych kolorach dostarczana jest w zestawie 45 sztuk. Całkowita długość wynosi około 55 do 58 centymetrów. Średnica kwiatu może wynosić od 6,5 do 10 centymetrów.

Uwaga:
jest to naturalny produkt! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od określonych wymiarów!

Długość
całkowita : ok. 55 cm - 58 cm
Średnica kwiatu : ok. 6,5 cm - 10 cm
Kolor: naturalne kolory
Materiał: drewno
Ilość: 45 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google