Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Drut mirtowy zielony 0,35mm 100g

9,90 zł * 7,00 zł * ty zapisz 29% (2,90 zł)

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Z tego mirtowego drutu w kolorze zielonym do craftingu i dekoracji można zrealizować wiele wspaniałych i samodzielnie stworzonych pomysłów rzemieślniczych, a także uzupełnić! Grzywny i elastyczny drut może być używany, na przykład, doskonały do tworzenia modeli. Wygnij małe krzaki, drzewa lub nawet kable energetyczne i użyj metalowego drutu, jeśli chcesz nadać modelom i figurkom trochę stabilności. Przez zielony kolor drutu rzemieślniczego również pasuje bardzo dobrze w Christmas decoration.

Więc można, między innymi, swój wieniec adwentowy lub girlanda świąteczna dla okna w salonie z tego drutu gięcia i małe szyszki jodły lub żołędzie uzupełnienie. Albo naciągasz małe koraliki na drut i zszywasz rezultat do wieńca lub dekorujesz nim drzwi do kuchni. Ale także w pracy florystyczne, takie jak urodziny aranżacji lub edycji grobu, drut jest bardzo przydatny, ponieważ jest bardzo łatwy w obróbce i przez zielony kolor jako materiał rzemieślniczy nie jest zauważalne.

Drut mirt w zielonym jest nawinięty na białej szpuli z tworzywa sztucznego i mogą być również przechowywane w warsztacie, aby zaoszczędzić miejsce. Średnica drutu wynosi około 0,35 milimetra, a waga około 100 gramów. Drut cynkowy został pomalowany na zielono i można go łatwo skrócić za pomocą obcinaka do pożądanej długości.

Średnica: ok. Ø0,35mm
Kolor:zielony
Materiał: cynk
Waga:100g


Nr prod.: 1600
Waga: 0,15 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Drut mirtowy zielony 0,35mm 100g
Drut mirtowy zielony 0,35mm 100g
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.