Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.


Krążki drewniane brzozowe owalne 5cm - 20cm 500g

19,85 zł *

39,70 zł pro kg

Dostawa do 24. Kwietnia **

opis produktuopis produktu

Z drewnianymi krążkami brzozowymi owalnymi masz prawie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o dekoracje i rzemiosło. Każdy dołączony do zestawu drewniany krążek został starannie odpiłowany z gałęzi lub cienkiego pnia brzozy. Zostały one przycięte pod kątem, aby stworzyć owalny kształt. Powierzchnia plastrów brzozowych jest równa, ale nieuszczelniona, aby zachować naturalny wygląd. Zachowała się również typowa kora brzozy, dzięki czemu widoczne są niekiedy sęki. W wielu plastrach drzew rozpoznawalne są również słoje roczne.

Szczególnie u naszych najmłodszych majsterkowanie z drewnem cieszy się dużą popularnością. Drewno brzozowe nadaje się szczególnie dla początkujących do wypróbowania podstawowych technik obróbki drewna, takich jak wiercenie, piłowanie czy rzeźbienie. Cienkie plastry ułatwiają tworzenie pięknych projektów. Plastry brzozy są również miłym elementem rękodzieła dla dorosłych. Stwórz jesienne elementy dekoracyjne na domowy stół lub wykorzystaj plastry drzewa do dekoracji okien. Wspaniałe są również kawałki brzozy jako materiał wypełniający do szklanych wazonów lub w ogrodzie. Naturalny produkt jest oczywiście odporny na warunki atmosferyczne i mróz.

Drewniane plastry brzozowe owalne dostarczane są w siatce po około 60 sztuk o łącznej wadze około 500 gramów. Jako produkt naturalny, każdy krążek ma nieco inną wielkość. Dyski mogą mieć wielkość od około 5 do 20 centymetrów. Grubość każdego z nich wynosi około 1,5 do 2 centymetrów.

Uwaga: To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego w kształcie, kolorze, wielkości, szerokości, długości i średnicy mogą się różnić od podanych wymiarów!

Długość całkowita: ok. 5-20cm
Grubość: ok. 1,5-2cm
Kolor: Nature
Materiał: Drewno
Ilość: ok. 60 sztuk
Waga: ok. 500g

Kolor: naturalny
Waga: ok.
DeepL_Translate
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.