Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Doniczki z motywem leśnym, dekoracja adwentowa, sadzarka na Boże Narodzenie, dekoracja betonowa Ø10,5cm H11cm 4szt.

83,60 zł * 74,30 zł * ty zapisz 11% (9,30 zł)

18,58 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Te doniczki z motywem lasu są wspaniałą dekoracją adwentową do sadzenia roślin. Donica na święta to modna betonowa dekoracja, którą dookoła zdobi nastrojowa scena z jodłą, stojącym jeleniem, odpoczywającym i biegnącym jeleniem oraz lisem.

Leśna scena betonowej donicy z leśnymi zwierzętami przedstawiona jest w formie płaskiego reliefu. Płaskorzeźbiona leśna dekoracja jest na krawędziach sprana na biało, co sprawia, że ozdoba dobrze wyróżnia się na tle betonowej szarości ceramicznej donicy.

Ale ceramiczna dekoracja z jeleniem dobrze wygląda nie tylko jako donica bożonarodzeniowa, można ją również wykorzystać jako donicę do jesiennych dekoracji lub jako atrakcyjną donicę dekoracyjną przez cały rok.

Posadź poinsecję, wrzos, a nawet przebiśniegi i inne wczesnokwitnące rośliny jako zimową dekorację lub na wiosnę w świątecznej ceramice. Możesz również użyć doniczek jako pojemników do małych aranżacji jako dekoracji stołu. Ponieważ doniczki otrzymujesz w zestawie czterech sztuk, możesz również umieścić świecę w każdej z aranżacji kwiatowych, a doniczki na zimę mogą być umieszczone w okręgu lub obok siebie, tworząc dekorację świecową na Adwent.

Połącz donice z innymi dodatkami o wyglądzie betonu, blachy i materiałów naturalnych, a także elementami w złocie, srebrze lub miedzi oraz w szlachetnej rdzy, które pięknie z nią współgrają!

Donicę z leśną dekoracją możesz dostać również w większej wersji lub w innych wzorach z atrakcyjną dekoracją w postaci gwiazdek w naszej szerokiej ofercie donic dekoracyjnych. - Rzuć okiem!

Uwaga:Akcesoria widoczne na zdjęciach produktu oraz elementy dekoracyjne nie sąwliczone w cenę.

Średnica całkowita: ok. Ø10,5cm
Średnica otworu: ok. Ø9,5cm
Powierzchnia podstawy: ok. Ø10,5cm
Wysokość: ok. 10cm
Kolor: Szary, Biały
Materiał: Ceramika, Pianka
Ilość:4 sztuki w zestawie
Nr prod.: 01553
Waga: 2,89 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Doniczki z motywem leśnym, dekoracja adwentowa, sadzarka na Boże Narodzenie, dekoracja betonowa Ø10,5cm H11cm 4szt.
Doniczki z motywem leśnym, dekoracja adwentowa, sadzarka na Boże Narodzenie, dekoracja betonowa Ø10,5cm H11cm 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.