Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Doniczka z wzorem piór Ø15cm H10cm

23,70 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 14 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Udekoruj swoje małe kwiaty tym oryginalnym kwietnikiem w piórka! Donica wykonana jest z odlewu kamiennego i zaprojektowana tak, jakby była wykonana z piór tworzących kielich. Dzięki szczegółowemu wzornictwu widać nawet pojedyncze włókna i można tam umieścić na przykład pięknego storczyka, tulipana, pelargonię lub nawet egzotycznego kaktusa. Na dnie znajdują się trzy plastikowe krążki w kolorze czarnym, które chronią każdą powierzchnię, dzięki czemu ciężką misę można wygodnie postawić na szklanym stole, a nawet na szlachetnej drewnianej komodzie.

Misę z piórami można również posadzić bezpośrednio i wyposażyć w bratki, tulipana, krokusa, a nawet kwiat lawendy. Ale również pyszne zioła wyglądają naprawdę dobrze w tej doniczce i wspaniale dekorują Twoją kuchnię. Ale także jako sprytną miseczkę na klucze lub uchwyt na długopisy możesz wykorzystać doniczkę z piórkami!

Sadzarka z wzorem piórek ma średnicę zewnętrzną około 15 centymetrów i wewnętrzną około 11 centymetrów. Średnica odcisku stopy wynosi około 5,5 centymetra, a wysokość około 10 centymetrów.

Średnica zewnętrzna:
ok. Ø15cm
Średnica wewnętrzna: ok. Ø11cm
Powierzchnia: ok. Ø5,5cm
Wysokość: ok. 10cm
Kolor: Szary, Czarny
Materiał: Sztuczny kamień, tworzywo sztuczne
Ilość: 1 sztuka


Nr prod.: 84708
Waga: 0,8 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Doniczka z wzorem piór Ø15cm H10cm
Doniczka z wzorem piór Ø15cm H10cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.