Domek bożonarodzeniowy z oświetleniem LED naturalne, czerwone drewno 20 × 17 × 15cm

90,20 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Wygodne światło wpada przez okna zimowego domu dzięki oświetleniu LED. Czerwony dach i rustykalne rozpórki okienne również emanują przytulnością. Ściany wykonane z naturalnego drewna również podkreślają atmosferę wiejskiego domu rozświetlonych świątecznych dekoracji. Dom zimowy z LED ekskluzywnej marki dekoracyjnej VIANA również otoczony jest ośnieżonymi drzewami. Z tyłu nadal znajduje się komora baterii i włącznik oświetlenia elektrycznego.

Chciałoby się wprowadzić od razu! Ponieważ nie jest to niestety możliwe, zdobądź dom na Boże Narodzenie w dekoracji stołu. Tam zachęci do marzeń i kontemplacji przy lampionie lub między gałęziami jodły. Lub postaw go w oknie, gdzie drewniany domek przyciągnie uwagę wszystkich pod własnoręcznie wykonanymi poinsecjami!

Domek bożonarodzeniowy z czerwonym dachem, ośnieżonymi jodłami i oświetleniem LED ma przybliżone wymiary 12 × 11 × 16 centymetrów. Wraz z drewnianym panelem drewniana latarnia ma ślad o wymiarach około 20 × 15 centymetrów. Do oświetlenia LED potrzebne są również dwie baterie AAA.

Uwaga:
baterie nie są dołączone! Diody nie są wymienne. Akcesoria i przedmioty dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są objęte asortymentem, chyba że są wyraźnie uwzględnione.


Wymiary domku:
ok. 12 cm × 11 cm × 16 cm
Ślad: ok. 20 cm × 15 cm
Kolor: naturalne kolory, czerwony, zielony
Materiał: drewno, plastik, elektronika, metal
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video