Dekoracja stołu serce "Love" na drewnianej podstawie Metalowe ozdoby mango srebrne

32,90 € * 26,35 zł * ty zapisz 20% (6,55 zł)

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Dzięki tej podstawce wykonanej z metalu i drewna mango wyczarujesz moc miłości w swojej dekoracji!

W tym nowoczesnym projekcie pierwsza litera słowa „Miłość” zostaje przekształcona w duże, przewiewne, zakrzywione serce. Metalowa dekoracja wygląda wspaniale vintage dzięki celowym oznakom użytkowania, a naturalne usłojenie drewna mango ponownie wzmacnia wysokiej jakości wygląd.

Udekoruj swój dom lub stół weselny tą romantyczną dekoracją serca i stwórz szlachetny akcent na stole, parapecie lub półce. Dekoracyjne serce wygląda samoistnie, ale można je również ułożyć z dodatkowymi czerwonymi serduszkami do zawieszenia lub oświetlić łańcuchem świateł. Być może pozwolisz również, aby małe lub większe czerwone róże wskazywały na poszczególne litery? Elegancki, centralny punkt na romantyczną kolację w walentynki lub na chwile, kiedy chcesz cieszyć się intymną wspólnotą, powstaje szybko i łatwo. Stojak na dekoracje ślubne można ustawić przed parą i udekorować świeżą zielenią, różą w kremie i łyszczecą.

Napis „Love” na podstawie z prawdziwego drewna ma około 20 centymetrów wysokości. Wymiary podstawy to około 17,5 × 6 × 1,5 centymetra. Od spodu czarne wypustki wykonane z tworzywa sztucznego zapobiegają zarysowaniom wrażliwych powierzchni mebli i gwarantują stabilną podstawę.

Całkowita wysokość:
ok. 20 cm
Wymiary podstawy (szer. × gł. × wys.): Ok. 17,5 cm × 6 cm × 1,5 cm
Materiał: drewno, metal
Kolor: naturalne kolory, srebrny
Ilość: 1 sztukagoogle_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video